Sledujte nejlepší sport a HBO

Pořiďte si O2 TV HBO a Sport Pack a vychutnejte si Premier League, FORTUNA:LIGU, Ligu mistrů nebo seriálové a filmové hity.

Špičkový sport

Jedině v O2 TV najdete Ligu mistrů, 1. českou fotbalovou ligu,  Premier League a Extraligu ledního hokeje.

Nejlepší seriály a filmy

V nabídce O2 TV HBO Sport Pack najdete kanály HBO, HBO 2 i HBO 3. Můžete se těšit na nálož kultovních seriálů, filmových novinek a pozoruhodných dokumentů.

Sledujte kdekoli

O2 TV Sport Pack můžete sledovat na jakémkoli internetu. A to v televizi, počítači, tabletu i mobilním telefonu. Je jen na vás, které zařízení si vyberete.

Objednáte a ihned sledujete

O2 TV zaplatíte online pomocí platební karty. Pak vám okamžitě pošleme přihlašovací údaje a můžete sledovat živý přenos.

Kdykoli můžete zrušit

O2 TV HBO a Sport Pack a O2 TV Sport Pack online jsou bez závazku. Službu můžete kdykoli zrušit. Ale kdo by se dobrovolně připravil o zápasy FORTUNA:LIGY a Ligy mistrů nebo o záplavu hollywoodských filmových trháků.

O2 TV HBO a Sport Pack

O2 TV Leagues
O2 TV Sport
HBO HBO 2 HBO 3

Koupíte a ihned sledujete
Utkání v Multidimenzi
299 Kč na 30 dní
299 Kč na 30 dní
O2 TV Sport Pack online

O2 TV Leagues
O2 TV Sport

Koupíte a ihned sledujete
Utkání v Multidimenzi
199 Kč na 30 dní
199 Kč na 30 dní
Okamžitá online aktivace platební kartou. Každých 30 dní platíte 199 Kč nebo 299 Kč podle zvolené služby. Jedna služba je omezena na jedno zařízení a lze ji kdykoli zrušit. Více informací v Ceníku volitelných služeb. Všechny ceny jsou s DPH.

Podrobné informace o O2 TV

Otázky a odpovědi k O2 TV HBO a Sport Pack

Co když chci sledovat O2 TV HBO a Sport Pack na více zařízeních současně?

Tarif O2 TV HBO a Sport Pack je možné v jeden okamžik sledovat jen na jednom zařízení, a to i když máte účet aktivní na více zařízeních (telefon, tablet, notebook, Xbox, set-top box). Pokud chcete sledovat na více zařízení, doporučujeme si pořídit některý z tarifů O2 TV.

Teď mám O2 TV tarif. Můžu z něj přejít na O2 TV HBO a Sport Pack?

Bohužel ne. O2 TV HBO a Sport Pack je samostatný tarif, na který ze stávajícího tarifu O2 TV nelze přejít. Můžete si ho ale samozřejmě aktivovat souběžně se službou, kterou už máte. Pamatujte však na to, že na jednom zařízení můžete být přihlášení jen k jednomu O2 TV účtu.

Mám předplacený tarif O2 TV Sport Pack online. Můžu z něj přejít na nový O2 TV HBO a Sport Pack?

U předplacených tarifů, jako je i O2 TV Sport Pack online, jako uživatelské jméno používáte e-mailovou adresu. Protože na jednu e-mailovou adresu můžete mít aktivní maximálně jeden předplacený tarif, druhý tarif na stejný e-mail aktivovat nejde.

Máte-li zájem o O2 TV HBO a Sport Pack, doporučujeme si ho aktivovat na novou e-mailovou adresu (to možné je) a O2 TV Sport Pack online pak zrušit. To zařídíte snadno v Nastavení v sekce Moje služby na webu www.o2tv.cz.

Pokud pouze zrušíte stávající O2 TV Sport Pack online, budete muset počkat do konce přeplaceného období. Teprve pak se služba deaktivuje a vy si budete moci lze na stejný e-mail aktivovat nový tarif.

Co když potřebuju změnit platební kartu?

Pokud máte službu aktivní, není možné měnit platební kartu s ní svázanou. Stávající službu zrušíte a znovu aktivujete s novou platební kartou.

Můžu tenhle tarif platit ve faktuře?

Tenhle tarif je předplacený. To znamená, že ho platíte před jeho používáním, konkrétně vždycky na 30 dní předem. Platí se on-line kartou. Je potřeba mít povolené platby přes internet a dostatečný zůstatek na účtu.

Jak je možné, že se hlásím pod zaregistrovanou e-mailovou adresou, ale nevidím aktivní O2 TV HBO a Sport Pack?

Podívejte se, jestli nepoužíváte stejný e-mail pro přihlášení do Moje O2 i pro tarif O2 TV HBO a Sport Pack. To samozřejmě jde, jen je potřeba rozlišovat hesla pro přihlášení. Pokud se do O2 TV hlásíte s heslem do Moje O2, aktivní službu O2 TV HBO a Sport Pack neuvidíte. Musíte použít heslo, které jste si zvolili při aktivaci tarifu.

Jak aktivovat HBO GO

HBO GO lze aktivovat k tarifu O2 TV Zlatá a balíčku Kino.

  1. Stačí zaslat e-mail na adresu ott@o2.cz s přihlašovacím e-mailem do O2 TV (většinou shodný s přihlašovacím e-mailem do Moje O2).
  2. Do šesti hodin vám zašleme osmimístný kód.
  3. Na stránkách HBOGO.cz se zaregistrujte pomocí aktivačního kódu přes “Aktivovat HBO GO“.
Jak na Multidimenzi

MD/multidimenze představuje nový způsob sledování O2 TV, první nelineární televize v Česku, která díky svým funkcím umožňuje divákům úplně ovládat a kontrolovat televizní obsah. Namísto pasivního sledování pouze podle televizního programu se totiž diváci mohou dostat do televizní multidimenze. Ta umožní sledovat několik sportovních přenosů současně, přepínat mezi různými kamerami, cokoli si zastavit, přetočit a přepnout mezi různými jazykovými verzemi.

Popis funkcí

Výběr ze zápasů
Sami si vyberte, na který z právě hraných zápasů Ligy mistrů a FORTUNA:LIGY se budete dívat.

Více úhlů kamer
Přepínejte mezi kamerami a vychutnejte si zápasy české fotbalové ligy z netradičního pohledu.

Dívejte se, kde chcete
Výhody multidimenze si užijete nejen v obývacím pokoji na vaší velké televizi, ale i na počítači, tabletu a mobilním telefonu.

Zpětné zhlédnutí

Už vám nikdy nic neuteče. Na jakýkoli pořad a film se bez stresu podíváte až 7 dní po jeho odvysílání.

Často kladené otázky k MD

Na kterém kanálu funguje multidimenze?
Multidimenze funguje na kanálech O2 TV Sport, O2 TV Tenis a O2 TV Fotbal.

Jak si v televizi jednoduše přepnu na souběžně hraný zápas a na jinou kameru?
Pusťe si kanál O2 TV Sport, O2 TV Tenis nebo O2 TV Fotbal. Na obrazovce se zobrazí „mozaika“ zápasů/kamer. Na další souběžně hraný zápas a záběr kamery se dostanete pomocí šipek a tlačítka "OK". Zpět na „mozaiku“ se vrátíte tlačítkem „ZPĚT“ („BACK“).

Jsem na kanálu O2 TV Sport a „mozaika“ se mi nezobrazila.
Zkuste se vrátit na jiný kanál a potom přepnout zpět na kanál O2 TV Sport. Když to nepomůže, restartujte set-top box.

Sledování O2 TV na více televizích najednou

Pokud máte doma více televizí a na každé chcete sledovat ve stejný čas jiný pořad, pořiďte si doplňkovou službu Rodinné sledování.

Jak naladit O2 TV Sport

O2 TV Sport naladíte na kanále číslo 5. Nezapomeňte, že stanici můžete kromě televize sledovat na počítači přímo z prohlížeče nebo v aplikaci O2 TV na mobilu a tabletu.

Kam jít s kamarády na O2 TV

Užijte si sportovní přenosy ve společnosti svých přátel. Podívejte se, které podniky a restaurace vysílají O2 TV Sport.

Technické informace

Akreditační podmínky společnosti O2 TV s.r.o. pro přístup provozovatelů televizního vysílání k signálu přenosu nebo dodání záznamu z přímých přenosů utkání UEFA Ligy Mistrů v sezóně 2018/2019

Společnost O2 TV s.r.o., se sídlem Praha 4 – Michle, Za Brumlovkou 266/2, PSČ 14022, IČ: 03998380, je na základě licence udělené Radou pro rozhlasové a televizní vysílání provozovatelem televizního vysílání.

Společnost O2 TV s.r.o. získala výhradní práva k vysílání přímých přenosů zápasů Ligy Mistrů, tj. fotbalové soutěže pořádané Evropskou fotbalovou asociací (UEFA) pro nejlepší kluby evropských lig.

Společnost O2 TV s.r.o. v souladu s ustanovením § 34 odst. 5 zákona č. 231/2001 Sb., o provozování rozhlasového a televizního vysílání a o změně dalších zákonů, stanoví níže uvedené akreditační podmínky týkající se vysílání krátkých zpravodajských výňatků druhým vysílatelem.

V případě zájmu o udělení oprávnění společností O2 TV s.r.o. provozovateli televizního vysílání pro přístup k signálu přenosu utkání Ligy Mistrů UEFA, může provozovatel televizního vysílání požádat o akreditaci pro přístup k signálu nebo o dodání záznamu přenosu utkání.

Žádost musí být uplatněna oprávněnou osobou a doručena na adresu O2TV s.r.o., Za Brumlovkou 266/2, 140 00 Praha 4 – Michle  či email marek.kindernay@o2.cz

Podáním žádosti provozovatel souhlasí s uveřejněnými akreditačními podmínkami.

Společnost O2 TV s.r.o. bude provozovatele televizního vysílání kontaktovat na jím uvedenou emailovou adresu.

Krátkým zpravodajským výňatkem se rozumí zvukově obrazový, obrazový či zvukový záznam události nebo její části, jehož stopáž nepřesahuje 90 sekund, je použit do 24 hodin od konání akce, z níž je pořízen a je označen uvedením zdroje, a to takto: „zdroj: O2TV Sport“.

Krátký zpravodajský výňatek je oprávněn provozovatel televizního vysílání užít pouze ve všeobecném zpravodajském pořadu svého programu šířeného televizním vysíláním výhradně na území České a Slovenské republiky.

Za zajištění přístup k signálu přenosu v reálném čase v sídle O2 TV s.r.o. nebo účtuje společnost O2 TV s.r.o. částku ve výši 250,-EURO za odbočení přenosu z jednoho utkání Ligy Mistrů UEFA.

Za poskytnutí zvukově obrazového záznamu formou FTP (elektronicky), případně na nosiči z jednoho utkání Ligy Mistrů UEFA účtuje společnost O2 TV s.r.o. částku 150,-EURO.

Provozovatel vysílání je povinen uhradit souhrnnou cenu dle reportu objednaných materiálů na základě faktury – daňového dokladu se splatností 30 dní vystavené společnosti O2 TV s.r.o. vždy do 5. dne kalendářního měsíce po měsíci, v němž došlo k předání objednaných materiálů.

Akreditační podmínky jsou zveřejněny způsobem umožňujícím dálkový přístup a to na adrese www.o2tvsport.cz

V Praze dne 1. 9. 2018

O společnosti

© O2 Czech Republic a.s. kanál O2TV Sport naleznete exklusivně v nabídce O2TV od O2 Czech Republic a.s.

Stanice O2TV Sport vzniká ve spolupráci se společností O2TV s.r.o.
Společnost O2 TV s.r.o., IČO: 03998380, spisová značka: C240818, vedená u Městského soudu v Praze, sídlo: Za Brumlovkou 266/2, Michle, 140 00 Praha 4, je 100% dceřinou společností a členem koncernu O2 Czech Republic a.s. Jako servisní organizace se zaměřuje na výrobu televizních pořadů určených pro nabídku od O2 Czech Republic a.s.

Podmínky používání cookies