O2.cz

Nahlédněte do světa Chytré sítě,

světa plného inovativních řešení, která Vám přinesou nové možnosti a zážitky.

Nejlepší místa díky přednostnímu nákupu vstupenek

Chci vědět více

Na Chytré síti nakupujete lístky do O2 areny s 48hodinovým předstihem, takže si můžete opravdu vybrat. S naší mobilní aplikací Extra výhody budete mít svůj idol exkluzivně & pohodlně skoro na dosah.

V mobilu posloucháte 30 miliónů skladeb bez spotřeby dat

Chci vědět více

Mobilní tarif Vám umožňuje kontakt se světem, ale nejen to. Díky aplikaci Spotify máte i neomezený přístup k hudbě. A protože ji posloucháte na Chytré síti, nespotřebovává data. Svou hudbu si vždy a všude namixujete přesně podle nálady a situace.

O2 TV ovládáte díky inovativním funkcím Vy

Chci vědět více

Ze 4 úhlů záběru kamery si vybíráte ten, který nejvíce vyhovuje právě Vám. Sledujete třeba i 8 zápasů najednou nebo se vracíte v čase o 50 hodin zpět a v klidu si tak pustíte včerejší seriál. Díky Multidimenzi si jednoduše režírujete program Vy.

Třídění odpadu a jeho svoz je hračka

Chci vědět více

Díky projektu Smart City a služby Odpady. Stačí mít ultrazvukový senzor na popelnici. Ten do centrálního portálu „hlásí“, jak moc je konkrétní popelnice naplněná. Příslušná mobilní aplikace nebo webová stránka zase pomůže lidem s vyhledáním kontejnerů na tříděný odpad a díky sledování aktuální naplněnosti nádob mohou obce optimalizovat plán svozu odpadu.

Digitální i audioknihy máte vždy po ruce

Chci vědět více

Na Chytré síti se i bavíte. V naší aplikaci O2 Active na Vás čekají kromě knih i e-magazíny, hry a různé mobilní aplikace. Z Vašeho mobilu se tak stane jedna velká digitální knihovna, ve které si vždy najdete to svoje.

© O2 Czech Republic a.s.