O2.cz

Nahlédněte do světa Chytré sítě,

světa plného inovativních řešení, která Vám přinesou nové možnosti a zážitky.

Nejlepší místa díky přednostnímu nákupu vstupenek

Na Chytré síti nakupujete lístky do O2 areny s 48hodinovým předstihem, takže si můžete opravdu vybrat. S naší mobilní aplikací Extra výhody budete mít svůj idol exkluzivně & pohodlně skoro na dosah.

V mobilu posloucháte 30 miliónů skladeb bez spotřeby dat

Mobilní tarif Vám umožňuje kontakt se světem, ale nejen to. Díky aplikaci Spotify máte i neomezený přístup k hudbě. A protože ji posloucháte na Chytré síti, nespotřebovává data. Svou hudbu si vždy a všude namixujete přesně podle nálady a situace.

O2 TV ovládáte díky inovativním funkcím Vy

Ze 4 úhlů záběru kamery si vybíráte ten, který nejvíce vyhovuje právě Vám. Sledujete třeba i 8 zápasů najednou nebo se vracíte v čase o 50 hodin zpět a v klidu si tak dnes pustíte včerejší seriál. Díky těmto a dalším funkcím Multidimenze si jednoduše režírujete svůj program Vy.

Cestovní pojištění automaticky po překročení hranic

Teď už nemusíte před cestou do zahraničí myslet na pojištění. Na Chytré síti stačí mít tarif a s ním aktivované pojištění. To vstoupí v platnost hned, jak se Váš telefon přihlásí do zahraniční sítě. Prostě si užíváte cestování a Chytré cestovní pojištění Vás spolehlivě chrání.

S Datomatem nacházíte data na každém kroku

Chytrá síť rozumí mladým. Všichni, kterým je méně než 27 let, si proto mohou lovit extra data s naší geolokační aplikací Datomat. S ní se totiž běžné věci ve městě i v přírodě mění na datové balíčky. Kdo hledá, ten najde více než 10.000 míst po celé republice.

Třídění odpadu a jeho svoz je hračka

Díky projektu Smart City a služby Odpady. Stačí mít ultrazvukový senzor na popelnici. Ten do centrálního portálu „hlásí“, jak moc je konkrétní popelnice naplněná. Příslušná mobilní aplikace nebo webová stránka zase pomůže lidem s vyhledáním kontejnerů na tříděný odpad a díky sledování aktuální naplněnosti nádob mohou obce optimalizovat plán svozu odpadu.

Digitální i audioknihy máte vždy po ruce

Na Chytré síti se i bavíte. V naší aplikaci O2 Active na Vás čekají kromě knih i e-magazíny, hry a různé mobilní aplikace. Z Vašeho mobilu se tak stane jedna velká digitální knihovna, ve které si vždy najdete to svoje.

© O2 Czech Republic a.s.