Internet Svratka

Pořiďte si internetové připojení v Svratce se slevou 100 Kč. Třeba Internet Aktiv HD s rychlostí až 50 Mb/s můžete mít za cenu od 349 Kč.

Dostupný pro 99 % domácností v Svratce

K Internetu HD se připojíte ve velkém městě i v zapadlé horské vesnici. Podívejte se, co vám můžeme nabídnout na vaší adrese.

Neomezený internet v Svratce

Stahujte a odesílejte data bez jakéhokoli omezení. Na Internetu HD může surfovat celá rodina.

Neustále zrychlujeme

V uplynulých měsících jsme zrychlili internet 1,5 milionu domácností. Zároveň jsme spustili revoluční 5G technologii a tarif Exklusiv s rychlostí až 1 000 Mb/s.

Spolehlivé internetové připojení v Svratce

Užijte si stabilní připojení bez ohledu na počasí nebo počet připojených uživatelů. Zatímco běžní Wi-Fi poskytovatelé internetu v těchto situacích selhávají, Internet HD vás nezklame.

Rychlé a snadné zprovoznění

Pošleme vám samoinstalační balíček, který obsahuje modem, veškerou potřebnou kabeláž a podrobný návod. V případě 5G-ready technologie se o instalaci postará náš technik.

Jakou rychlost připojení k internetu potřebujete?

20 Mb/s

Základní rychlost připojení k internetu, která bohatě stačí na běžné surfování, prohlížení stránek, videa z YouTube v lepší kvalitě a poslech hudby.

50 Mb/s

Tahle rychlost internetu je vhodná pro běžné surfování a současné sledování televize. Zvládne už i víc zařízení. Třeba dva počítače a dva mobily. 

100 Mb/s

Rychlost internetu pro náročnější surfaře, kteří potřebují rychle stáhnout i velké soubory, streamovat video ve vysoké kvalitě. 

250 Mb/s

To je rychlost připojení k internetu pro fajnšmekry, kteří denně pracují se soubory o velikosti v desítkách GB.

Rychlost a dostupnost internetu od O2 v Svratce

Rychlost internetu od O2 v Svratce

V Svratce se můžete připojit k internetu s rychlostí

 • 20 Mbit
 • 50 Mbit
 • 100 Mbit
 • 250 Mbit

Jak rychlý internet mají domácnosti v Svratce

Jakou technologii připojení k internetu můžete v Svratce využít

 • DSL
 • LTE
Dostupnost internetu v Svratce

Internet doma ještě nemají všichni, ale určitě to nebude dlouho trvat.

 • vlastní počítač má 418 domácností
 • internetové připojení má 420 domácností
 • denně internet využívají v 853 domácnostech
 • nikdy nevyzkoušelo internet 303 lidí (tedy aspoň ne pevný internet)
 • internet v mobilu běžně používá 605 lidí

K čemu lidé v Svratce nejčastěji používají pevné a mobilní internetové připojení

 • 791 lidí využívá internet pro posílání nebo přijímání e-mailů
 • 275 lidí pro volání přes internet
 • 442 používá sociální sítě
 • 548 využívá internetové bankovnictví

A jak jsou na tom v Svratce s nakupováním přes internet?

812 lidí nakoupilo aspoň jednou. Naopak 591 obyvatel nenakoupilo on-line nikdy.

Zdroj: ČSÚ 2017 se zaokrouhlením na celé stovky

Jaké technologie připojení k internetu využívame?

ADSL / VDSL

Tyto technologie využívají pro vysokorychlostní přenos dat pevnou síť. Jejich výhodou je především stabilita internetového připojení.

Ověřte si rychlost a cenu na vaší adrese

Wi-Fi

S naším internetem pokryjete Wi-Fi signálem svůj dům nebo byt. Dosah Wi-Fi sítě můžete ještě zvýšit pomocí modemu Smart Box a Smart Boosteru. Dostanete tak Wi-Fi do třeba až na zahradu nebo do garáže.

Ověřte si rychlost a cenu na vaší adrese

Bezdrátový internet

Když k vám nevedou kabely, ale přesto potřebujete kvalitní, stabilní a levný internet, je tu ještě mobilní datová síť. Tohle internetové připojení vám bohatě to stačí na běžné surfování, stahování nebo volání přes internet. 

Ověřte si rychlost a cenu na vaší adrese

Pevný internet

Pevné internetové připojení zvládne rychlost až 1000 Mb/s a je stabilní a spolehlivé. Můžete s ním využít funkce Smart Wi-Fi, abyste měli všude doma nejlepší možný signál a vedle toho už dnes umí třeba zabezpečit domácnost.

Ověřte si rychlost a cenu na vaší adrese

Internet na doma

Pořiďte si ultrarychlé připojení k internetu se slevou 100 Kč. Třeba Internet Aktiv HD s rychlostí až 50 Mb/s můžete mít již od 349 Kč.

Ověřte si rychlost a cenu na vaší adrese

Internet v mobilu

Internet v mobilu je součástí každého tarifu FREE od O2. A když si pořídíte pevný internet společně s mobilním tarifem, získáte slevu 100 Kč.

Ověřte si rychlost a cenu na vaší adrese

Internet v notebooku

Přes mobilní internet připojíte notebook, tablet i přenosnou Wi-Fi stanici. Budete tak na cestách v Česku on-line kdekoliv. A navíc když si od nás pořídíte přenosný internet, získáte tablet nebo notebook Lenovo za zvýhodněnou cenu.

Ověřte si rychlost a cenu na vaší adrese

Internet s televizí

Skrze internet můžete sledovat i televizní vysílání. Když si objednáte Internet na doma rovnou s O2 TV, ušetříte navíc 100 Kč měsíčně.

Ověřte si rychlost a cenu na vaší adrese

Výhodný internet s O2 Spolu

Internet si můžete objednat i v balíčku s ostatními O2 službami a získáte tak lepší cenu. Ušetřit můžete třeba 597 Kč měsíčně.

Ověřte si rychlost a cenu na vaší adrese

Mohlo by vás zajímat po objednání internetu

Internet v Svratce a okolí

Připojení k internetu v městských částech a okolních obcích

Obce ve stejném okrese

Baliny, Blažkov, Blízkov, Bobrová, Bobrůvka, Bohdalec, Bohdalov, Bory, Březejc, Březí, Březí nad Oslavou, Březské, Bukov, Bystřice nad Pernštejnem, Býšovec, Cikháj, Černá, Dalečín, Daňkovice, Dlouhé, Dolní Heřmanice, Dolní Libochová, Dolní Rožínka, Fryšava pod Žákovou horou, Hamry nad Sázavou, Herálec, Hodíškov, Horní Libochová, Horní Radslavice, Horní Rožínka, Chlum - Korouhvice, Chlumek, Chlumětín, Jabloňov, Jámy, Javorek, Jimramov, Jívoví, Kadolec, Karlov, Koroužné, Kotlasy, Kozlov, Krásné, Krásněves, Křídla, Křižánky, Křoví, Kuklík, Kundratice, Kyjov, Lavičky, Lhotka, Lísek, Malá Losenice, Martinice, Matějov, Měřín, Milasín, Milešín, Moravec, Moravecké Pavlovice, Netín, Nížkov, Nová Ves u Nového Města na Moravě, Nové Město na Moravě, Nové Veselí, Nový Jimramov, Nyklovice, Obyčtov, Oslavice, Oslavička, Osová Bítýška, Osové, Ostrov nad Oslavou, Otín, Pavlínov, Petráveč, Pikárec, Počítky, Poděšín, Pokojov, Polnička, Prosetín, Račín, Radenice, Radešín, Radešínská Svratka, Radňoves, Radňovice, Radostín, Radostín nad Oslavou, Rodkov, Rousměrov, Rovečné, Rozseč, Rozsochy, Rožná, Rudolec, Řečice, Sazomín, Sejřek, Sirákov, Sklené nad Oslavou, Skorotice, Skřinářov, Spělkov, Strachujov, Stránecká Zhoř, Strážek, Střítež, Sulkovec, Světnov, Sviny, Škrdlovice, Štěpánov nad Svratkou, Tasov, Tři Studně, Ubušínek, Uhřínov, Ujčov, Unčín, Vatín, Věcov, Věchnov, Velká Bíteš, Velká Losenice, Velké Janovice, Velké Meziříčí, Velké Tresné, Vepřová, Věstín, Věžná, Vídeň, Vidonín, Vír, Vojnův Městec, Vysoké, Zadní Zhořec, Znětínek, Žďár nad Sázavou

Svratka v číslech

Ve městě Svratka žije celkem 1403 obyvatel, z toho 705 mužů a 698 žen. Průměrný věk všech obyvatel je 45,78 a žijí v 741 bytech.

Kde si pořídit neomezený internet na doma

O2 prodejna
Náměstí Republiky 1, Žďár nad Sázavou

Zobrazit na mapě
Navigovat
Detail prodejny

O2 prodejna
Braunerovo náměstí 89, Litomyšl

Zobrazit na mapě
Navigovat
Detail prodejny

Ověřit dostupnost internetu na vaší adrese

Podmínky používání cookies