O2 Zálohování

Ztráta dat s sebou nese finanční ztráty a může ochromit chod společnosti. O2 Zálohování je způsob, jak data kvalitně zálohovat a mít záruku jejich obnovy.

Co získáte

Zálohy v bezpečí mimo vaši lokalitu

Zálohy v bezpečí mimo vaši lokalitu

Portál pro řízení záloh

Portál pro řízení záloh

Asistence při návrhu záloh i obnově

Asistence při návrhu záloh i obnově

Kontrola úspěšnosti záloh

Kontrola úspěšnosti záloh

O2 Zálohování zblízka

Žádná data už se vám neztratí

Služba O2 Zálohování se softwarem, který je součástí služby, vytvoří kopii dat ve vzdálené záložní lokalitě s plným zajištěním provozu. V případě ztráty dat na vašem primárním úložišti pak garantuje jejich obnovitelnost do původní lokality nebo do lokality, kterou si určíte.

 
Žádná data už se vám neztratí

Kapacita, kterou skutečně potřebujete

Službu nastavíme přesně podle vašich potřeb na základě předběžné analýzy. Získáte kapacitu dat, která se vám ale kdykoliv přizpůsobí. Vždy přesně takovou, kterou aktuálně potřebujete. Rychle dostupná média vám umožní zálohovat i obnovit tisíce GB. Přitom zaplatíte pouze to, co skutečně využijete.

Kapacita, kterou skutečně potřebujete

Rádi s vámi projdeme, co potřebujete, a připravíme nabídku na míru.

Nechte si zavolat

Pojištění dat technickými prostředky

Jediný způsob jak pojistit nenahraditelná data, je jim dát technickou ochranu proti ztrátě. Nejlepší je data udržovat ve více lokalitách. S O2 Zálohováním budete mít data zálohována v zabezpečené lokaci s certikací Tier III.

Pojištění dat technickými prostředky

Verzování dat

Při zavádění nových systémů, vývoji, sběru informací či analýze dat se data mění ze dne na den. O2 Zálohování zajišťuje možnost vrátit se bezpečně k předešlé verzi dat. Délku platnosti zálohy si můžete nastavit dle své potřeby jak pro celou společnost, tak i jednotlivě podle konkrétního systému, aplikace, souboru.

Verzování dat

Bezpečná záloha

Jste chráněni proti úmyslnému smazání dat, neúmyslnému smazání oprávněnou osobou, ztrátě dat výpadkem primárního média nebo dokonce i záložního média. O2 Zálohování navíc pamatuje i na vnější útočníky, a proto zajišťuje také možnost šifrování dat při jejich přenosu nebo uložení na záložním serveru.

Bezpečná záloha

Řekněte nám, co potřebujete,
my se postaráme o vše ostatní

Zavoláme vám

Zeptejte se rovnou

Články

Podrobné informace o službě O2 Zálohování

Průběh zálohování

Běžná záloha služby bývá 14 dní s retencí zálohy jednou denně. Službu je možné přizpůsobit konkrétní potřebě a možnostem přenosové linky. Možnosti zálohování nejsou omezeny a můžete si zvolit, zda data zálohovat jako image zálohy, přírůstkové zálohy nebo i rozdílové zálohy. Každý ze zvolených scénářů ovlivňuje velikost cílového úložiště a vytížení přenosové linky, a proto vám vždy poradíme, jaký systém je nejvhodnější nasadit.

Obnovu dat si můžete zajistit sami, nebo můžete využít podpory našich specialistů.

Financování

Se službou O2 Zálohování platíte pouze za množství zálohovaných dat za měsíc (per GB) a za kapacitu na záložním médiu. Cena služby zahrnuje potřebnou kapacitu, licence za off-line/on-line backup, pravidelnou údržbu serveru, administraci systémů a záruku dostupnosti služby a bezpečnosti. Veškerou administraci zařízení zajišťují oddělené přístupy pro správu technologie.

Technické zázemí

O2 Zálohování vám nabízí technické zázemí a zařízení umístěné v hostingovém centru s certifikací Tier III. Veškeré technologie nepřetržitě monitorujeme a provádíme jejich údržbu.

Podle zvolené úrovně podpory při obnově dat (SLA) zaručíme obnovitelnost provozu v daném čase. Všechny procesy se řídí podle standardů ITIL.

ITIL (Information Technology Infrastructure Library) je souhrn poznatků a přístupů vedoucích k zajištění dodání kvalitních služeb informačních technologií, který vychází z nejlepších praktických zkušeností ze všech odvětví IT. ITIL je v současnosti považován za mezinárodní standard pro oblast řízení IT služeb.

Služba je definována tak, aby ji bylo možné snadno a bez náročných úprav kombinovat s jinými hostingovými službami O2, včetně O2 Virtuálního datového centra, O2 Virtualizovaného řešení, O2 Virtuálního serveru, O2 Diskového pole a dalších. Kombinací a škálováním těchto služeb může zákazník budovat a upravovat ICT řešení podle svých aktuálních požadavků a potřeb. Jednou z hlavních výhod těchto služeb je jejich postavení na společné platformě, která umožňuje optimalizovat časovou náročnost a využití lidských zdrojů na podporu zákazníků a správu řešení včetně vzájemné komunikace prostřednictvím jediného kontaktního místa (single-point-of-contact).

Monitoring zařízení využívaných pro zálohu vašich dat zajišťujeme nepřetržitě po celý rok ve dne, v noci i o svátcích. Máte tak jistotu, že vaše data jsou neustále dostupná, v bezpečí a chráněná před útoky.

Naší prioritou je rychlá a bezpečná obnova dat vaší společnosti v případě jejich ztráty.

Pomohla vám tato stránka?
Podmínky používání cookies