O2 Office 365

Outlook, Word i Excel, sdílení dokumentů přes virtuální disk, on-line komunikace. O2 Office 365 přináší všechny výhody kanceláře, kterou můžete mít stále s sebou.

Objevte výhody spojení Microsoft Office a technologií od O2

Budete ještě efektivnější

Budete ještě efektivnější

S kancelářskými aplikacemi, které dobře znáte, získáte i nástroje pro komunikaci a spolupráci v týmu. Všechny dokumenty a soubory budete mít po ruce kdekoliv a kdykoliv. A v kombinaci s nejrychlejším internetem od O2 pak vyřídíte vše co potřebujete pohodlně i na cestách. 

OneDrive For Business

OneDrive For Business

Získejte 1 TB virtuálního disku pro své firemní materiály. Vaše dokumenty budete moci jednoduše a bezpečně sdílet s kolegy a budete k nim mít přístup kdekoliv. Z počítače, na mobilu i v tabletu. Třeba i offline. Navíc se nemusíte bát ztráty dat. Microsoft zálohuje veškerá data na svých serverech, takže o ně nikdy nepřijdete.

Sharepoint Online

Sharepoint Online

S Sharepointem dokážete snadno vytvořit nejen firemní intranet, ale také web firemních týmů nebo extranet. Přístup ke společným informacím a souborům získájí všichni, koho na projektu potřebujete.

Microsoft Planner

Microsoft Planner

Díky Microsoft Planneru získáte přehled nad jednotlivými projektovými fázemi. Sledujte, jak týmy či jednotlivci pracují na svěřených úkolech. Přesouvejte operativně síly tak, aby každý váš projekt došel ke zdárnému cíli. Týmy mezi sebou mohou sdílet soubory, vytvářet nové úkoly a vzájemně chatovat.

Skype for Business

Skype for Business

Kvůli schůzce už nemusíte dojíždět za kolegy do vzdálených míst po celém světě. Stačí uspořádat on-line jednání. Ušetříte spoustu času strávených cestováním. Skype zjednoduší komunikaci. Můžete ho používat na počítači, v tabletu i v mobilu, bez ohledu na operační systém. A navíc můžete sdílet plochu počítače, prezentaci nebo uspořádat anketu.

Řekněte nám, co potřebujete,
my se postaráme o vše ostatní

Kontaktujeme Vás

Zeptejte se rovnou

Pro firmy
Pro podnikatele

Mobilní aplikace dostupné pro Office 365

Office pro Android™

Pomocí aplikací Word, Excel a PowerPoint přizpůsobených pro dotykové ovládání můžete prohlížet, vytvářet a upravovat dokumenty.

U Office pro Android se můžete spolehnout na to, že obsah a formátování dokumentů zůstanou zachované, takže až se vrátíte k počítači PC nebo Mac, bude váš dokument vypadat pořád skvěle. Ve Wordu můžete při spolupráci s ostatními přidávat komentáře nebo sledovat změny. Excelové tabulky můžete kontrolovat a aktualizovat a snadno přidávat vzorce nebo grafy. Můžete upravovat powerpointové prezentace a promítat je bezdrátově na velkou obrazovku.

Office pro Android umožňuje bezplatné prohlížení dokumentů. Pro úpravy a vytváření dokumentů potřebujete některé z těchto opravňujících předplatných Office 365:

 • Office 365 pro domácnosti
 • Office 365 pro jednotlivce
 • Office 365 pro vysokoškoláky
 • Office 365 Business
 • Office 365 Business Premium
 • Office 365 Enterprise E3, E4 a E5
 • Office 365 Enterprise E1 a E3 (ceny pro státní správu)
 • Office 365 Education Plus a Office 365 ProPlus
Office pro iPad®

Pomocí aplikací Word, Excel a PowerPoint přizpůsobených pro dotykové ovládání můžete prohlížet, vytvářet a upravovat dokumenty.

U Office pro iPad se můžete spolehnout na to, že obsah a formátování dokumentů zůstanou zachované, takže až se vrátíte k počítači PC nebo Macu, bude váš dokument vypadat pořád skvěle. Ve Wordu můžete při spolupráci s ostatními přidávat komentáře nebo sledovat změny. Excelové tabulky můžete kontrolovat a aktualizovat a snadno přidávat vzorce nebo grafy. Můžete upravovat powerpointové prezentace a promítat je bezdrátově na velkou obrazovku.

Office pro iPad umožňuje bezplatné prohlížení dokumentů. Pro úpravy a vytváření dokumentů potřebujete některé z těchto opravňujících předplatných Office 365:

 • Office 365 pro domácnosti
 • Office 365 pro jednotlivce
 • Office 365 pro vysokoškoláky
 • Office 365 Business
 • Office 365 Business Premium
 • Office 365 Enterprise E3, E4 a E5
 • Office 365 Enterprise E1 a E3 (ceny pro státní správu)
 • Office 365 Education Plus a Office 365 ProPlus
Office Mobile

Aplikace Office Mobile je předinstalovaná ve Windows Phone 8 a je dostupná pro vybrané modely telefonů iPhone® a telefonů s Androidem.

Office Mobile nabízí skvělé zobrazování obsahu Office a možnosti úprav obsahu na cestách. Obsah a formátování dokumentů zůstanou zachované, takže až se vrátíte k počítači PC nebo Mac, bude váš dokument vypadat pořád skvěle. Aplikace Office Mobile pro iPhone a telefony s Androidem se může pro nekomerční účely používat zdarma, stačí si ji jednoduše stáhnout z App Storu do telefonu.

Abyste mohli upravovat nebo vytvářet dokumenty a otvírat dokumenty uložené na místním SharePointu nebo OneDrivu pro firmy, musíte mít některý z těchto plánů Office 365: Office 365 Business Premium, Office 365 Enterprise E3, E4 a E5, Office 365 Enterprise E1 a E3 (ceny pro státní správu), Office 365 Education Plus, Office 365 ProPlus a Office 365 pro vysokoškoláky.

Outlook Mobile

Windows Phone 8 obsahuje předinstalovanou verzi Outlooku, která se dá používat pro přístup k e-mailu Outlook.com, Office 365 nebo Exchange.

OneNote

Mobilní aplikaci OneNote můžete používat pro přístup k poznámkám, když jste na cestách. Tato aplikace je dostupná ve Windows Phone 8, na iPhonu, iPadu a telefonech s Androidem.

Outlook Web App

Pokud máte předplatné Office 365, které zahrnuje Exchange Online, můžete pomocí aplikace OWA třídit a prohlížet e-maily, odpovídat na ně a plánovat si svůj čas. Tato aplikace je dostupná pro iPhone a iPad.

Lync Mobile

Pokud vaše organizace používá Skype pro firmy nebo nejnovější verzi Lyncu, můžete pomocí mobilní aplikace Lync nebo Skype pro firmy zůstat ve spojení na svém mobilním zařízení. Tato aplikace je dostupná pro Windows Phone 8, iPhone, iPad a telefony s Androidem.

SharePoint Newsfeed

Pokud vaše organizace používá nejnovější verzi SharePointu, můžete mít pomocí aplikace SharePoint Newsfeed přístup k informačnímu kanálu ze svého mobilního zařízení. Tato aplikace je dostupná pro Windows Phone 8, iPhone a iPad.

Podrobné informace

Financování a licence

Platba probíhá formou pravidelných měsíčních poplatků. Výše poplatku závisí na aktuálním počtu licencí. Ten můžete kdykoliv v průběhu provozu služby zvýšit nebo snížit snadno a on-line.

Účtován je vždy celý kalendářní měsíc. Licence je vždy určena jednomu uživateli, který ji může využít až na 5 zařízeních. Zřízení služby je bez závazku.

Kromě pěti zařízení mohou uživatelé plánů Office 365 ProPlus, E3 či E5 nasadit aplikace Office i na vzdáleném serveru v rámci služeb O2 Cloud v tzv. SCA (Shared Computer Activation) režimu.

Shared Computer Activation (SCA) pro Office 365 ProPlus

V září 2014 umožnila společnost Microsoft využívat v rámci online služeb Office 365 aktivační režim SCA. Díky němu mohou aplikace Office365 ProPlus jejich uživatelé využívat na společném hardwaru (serveru) až ve třech možných scénářích:

 • na vyhrazeném fyzickém serveru (on-premise)
 • na vyhrazeném (dedikovaném) fyzickém serveru hostovaném třetí stranou
 • v prostředí Microsoft Azure

Které verze Office podporují Shared Computer Activation (SCA)

SCA je možné využít pouze pro aplikace Office pořízené v rámci Enterprise plánů služeb Office 365 ProPlus, E3 a E5.

Výhody používání SCA pro Office 365 ProPlus

Používání Office 365 ProPlus v SCA režimu přináší zákazníkům více možností a větší flexibilitu při investicích do cloudových technologií. Zákazníci si mohou vybrat, zda službu nasadí ve svém vlastním (on-prem) prostředí nebo budou z důvodu snížení nákladů službu hostovat v datacentru některého z vybraných pověřených partnerů. Pokud se rozhodnou pro hostované řešení u O2, bude se o licence Office 365 ProPlus starat a spravovat právě O2. O2 je pověřeným SCA partnerem pro prodej Office 365 ProPlus, díky čemuž můžeme nasazovat licence Office 365 ProPlus ve vámi zvolené cloudové infrastruktuře.

Co znamená roční závazek

Roční závazek označuje dobu, po kterou trvá smlouva o poskytování služeb. Když si zakoupíte Office 365 ProPlus, je to závazek na celý rok, ale můžete se rozhodnout, jestli chcete platit měsíčně anebo zaplatit celou roční částku hned při registraci.

Rozdíl mezi měsíčními platbami, ročními platbami a placením s ročním závazkem

 • Placení s měsíčním závazkem: Platíte každý měsíc a kdykoli můžete platby zrušit.
 • Placení s ročním závazkem: Zaregistrujete se k jednoročnímu předplatnému, ale můžete se rozhodnout, jestli chcete platit měsíčně, anebo zaplatit najednou za celý rok hned při registraci. Když využijete druhou možnost, dostanete slevu.

U plánů Office 365 Business, Business Essentials a Business Premium si můžete zvolit placení s měsíčním závazkem nebo placení s ročním závazkem.

Plány Office 365 Enterprise (včetně samostatných plánů Enterprise, jako je Exchange Online) a Office 365 ProPlus si můžete pořídit jen s placením s ročním závazkem. 

Vyberte si plán vhodný pro svou firmu

Office 365 je vhodný pro firmy a organizace všech velikostí – od jednoho po desetitisíce uživatelů:

 •  Plány Office 365 Business jsou nejvhodnější pro 1 až 300 uživatelů.
 •  Plány Office 365 Enterprise jsou vhodné i pro 50 000 a víc uživatelů.
Plány Office 365 Business Essentials Business Business Premium Enterprise E1 ProPlus Enterprise E3
Měsíční cena za 1 uživatele 
bez DPH
115 Kč 239 Kč 289 Kč 185 Kč 350 Kč 535 Kč
Maximální počet uživatelů 300 300 300
Úplná instalace aplikací až na 5 počítačů   tick tick   tick tick
Použitelné pro tablety a telefony   tick tick   tick tick
Online verze Office tick tick tick tick tick tick
1 TB úložiště pro ukládání a sdílení souborů tick tick tick tick tick tick
Email, kalendář a kontakty tick   tick tick   tick
Neomezené online schůzky, rychlé zprávy a HD videokonference tick   tick tick   tick
Intranetový web pro týmy tick   tick tick   tick
Podniková sociální síť tick   tick tick   tick
Podnikový videoportál       tick   tick
OfficeGraph       tick   tick
Podniková správa aplikací         tick tick
Business Intelligence         tick tick
Dodržování předpisů a ochrana informací           tick
eDiscovery           tick

Plány Office 365 můžete vzájemně kombinovat a propojovat. Mějte prosím na paměti, že na úrovni plánu platí pro licence určitá omezení. Pro plány Office 365 Business, Business Essentials a Business Premium platí limit 300 uživatelů, ale plány Enterprise jsou pro neomezený počet uživatelů. Pro jednoho klienta můžete například zakoupit 300 licencí Business Premium, 300 licencí Business Essentials a 500 licencí Enterprise E3.

Svůj plán můžete kdykoliv převést na vyšší.

Vyberte si variantu Exchange online

 

Exchange Online 1 Exchange Online 2
Měsíční cena za 1 uživatele bez DPH 95 Kč 185 Kč
Velká poštovní schránka
50 GB úložiště a zprávy o velikosti až 25 MB
tick tick
Podpora Outlook
Možnost připojení pomocí dobře známé podporované aplikace Outlook.
tick tick
Webový přístup
Špičkové rozhraní přímo v prohlížeči pomocí Outlook Web App.
tick tick
Mobilita
Možnost mobilního přístupu ze všech podporovaných zařízení s Windows Phone, Androidem nebo iPhone či Blackberry
tick tick
Sdílené kalendáře a kontakty
Možnosti pro plánování schůzek, externí kontakty, úkoly, konferenční místnost atd.
tick tick
Aplikace pro Outlook tick tick
Zabezpečení
Každou schránku chrání špičková antispamová a antimalwarová ochrana prostřednictvím služby Exchange Online Protection.
tick tick
Místní archiv tick tick
Místní blokování pro archivaci
Místní blokování pro archivaci umožňuje zachovat odstraněné a upravené položky z primárních poštovních schránek a místních archivů uživatele.
  tick
Neomezené úložiště
Uživatel může využívat neomezené úložiště (50 GB úložiště v primární poštovní schránce a neomezené úložiště v místním archivu).
  tick
Hostovaná hlasová schránka
Jednotné zasílání zpráv nabízí odpovědi na volání, uživatelské rozhraní pro telefonické připojení a funkce automatického telefonického systému společnosti.
  tick
Ochrana před únikem informací   tick

 

Přechod ze zkušební verze na předplatné

Když si během používání bezplatné zkušební verze koupíte licence Office 365, zůstanou informace a nastavení zachované pro všechny účty, které vytvoříte.

Když platnost bezplatné zkušební verze skončí, budete mít dalších 30 dní na zakoupení předplatného Office 365, než se informace vašich účtů vymažou. Jakmile se informace vašich zkušebních účtů vymažou, nepůjdou obnovit.

Po registraci k Office 365 nemusíte nic instalovat

Abyste mohli začít Office 365 používat, nemusíte nic instalovat. 

Microsoft chce zákazníkům usnadnit připojení jejich desktopové verze (nejnovější verze Office 2016, Office 2013, Office 2010 nebo Office 2007) a poskytuje jim proto zdarma instalovatelný software označovaný jako „Nastavení počítače pro služby Office 365“.

Nástroj Nastavení počítače pro služby Office 365 nabízí mnoho výhod, mezi které patří:

 •  Automatické zjišťování nutných aktualizací
 •  Instalace aktualizací a součástí po schválení uživatelem nebo bezobslužně s využitím příkazového řádku
 •  Automatická konfigurace Outlooku a Microsoft Skypu pro firmy pro použití s Microsoft Office 365
 •  Odinstalace programu z klientského počítače po jeho ukončení

Nástroj Nastavení počítače pro služby Office 365 najdete v Centru pro správu Office 365, odkud ho taky nainstalujete.

Pokud váš plán zahrnuje předplatné Office, můžete tento nástroj přímo nainstalovat z Centra pro správu Office 365.

Připojení vlastní domény

Jestli máte vlastní doménu, můžete ji k Office 365 přidat a vytvořit tak e-mailové adresy se svojí doménou.

Technická podpora a servis

Volejte na 800 333 777 nebo pište na office365@o2.cz. Jsme vám k dispozici 24 hodin denně.
Pro komunikaci s technickou podporou si připravte identifikační číslo (CCID), které jste získali spolu se službou Office 365.

Program QMTH: kvalifikovaný sdílený hosting

Společnost O2 Czech Republic a.s. vystupuje v úloze tzv. kvalifikovaného hostitele sdílených zařízení Qualified Multitenant Hoster (dále jen hostitel QMTH), autorizovaného společností Microsoft k hostingu virtuálních počítačů s OS Windows na dedikovaném nebo sdíleném koncovém zařízení na základě Smlouvy na cloudová řešení společnosti Microsoft nebo smlouvy „Enterprise Agreement/MPSA“. O2 je zároveň oprávněna provádět hosting balíčků Office 365 ProPlus (včetně plánů E3 a E5), Project Online Professional a Visio pomocí technologie tzv. sdílené počítačové aktivace (SCA - Shared Computer Activation). Podrobnější informace o programu QMTH společnosti Microsoft naleznete zde.

Výhody virtualizace systému Windows 10 a sdílené počítačové aktivace Office 365 ProPlus, Project Online Professional a Visio Pro for Office 365

Virtualizace Windows 10 a sdílená počítačová aktivace pro Office 365 ProPlus, Project Online Professional a Visio Pro for Office 365 vám umožňují zvolit si řešení, které nejlépe vyhovuje vašim potřebám. V případě přechodu do podoby cloudu můžete využívat stávajících licencí na Windows 10 a Office 365.

Vybrat si můžete ze dvou typů realizace: přímo do vašeho prostředí nebo v podobě sdílené služby v data centru společnosti O2 Czech Republic a.s. O2 Czech Republic a.s. působí jako autorizovaný partner programu QMTH umožňující klientům realizaci řešení Office 365 ProPlus, Project Online Professional, Visio Pro for Office 365 a dále různých vhodných produktů Windows 10 na zvolené cloudové řešení v rámci vaší infrastruktury.

Které z licencí systému Windows zakoupených prostřednictvím programů množstevních licencí společnosti Microsoft obsahují práva na vizualizaci programu QMTH?

Od 1. srpna 2017 platí, že práva na virtualizaci programu QMTH obsahují následující licence systému Windows zakoupené prostřednictvím programů množstevních licencí společnosti Microsoft:

 • Windows 10 Enterprise E3 a E5 na jednoho uživatele s SA
 • Windows 10 Enterprise E3 a E5 VDA na jednoho uživatele

Které z předplacených produktů Windows zakoupené na základě Smlouvy o cloudových službách společnosti Microsoft od O2 Czech Republic a. s. budou obsahovat práva na virtualizaci?

Od 6. září 2017 obsahují  práva na virtualizaci na dedikovaném i sdíleném koncovém zařízení v data centrech řízených autorizovanými QMTH partnery. O2 Czech Republic a.s. prodává následující produkty systému Windows:

 • Windows 10 Enterprise E3 a E5 (s VDI)
 • Windows 10 Enterprise E3 VDA
 • Microsoft 365 Enterprise (dříve Secure Productive Enterprise nebo SPE) E3 a E5

Které z produktů balíčku Office 365 podporují sdílenou počítačovou aktivaci (SCA)?

Režim SCA pracuje s balíčky Office 365 ProPlus, Project Online Professional a Visio Pro pro Office 365. Aktivaci SCA mohou využívat všechny plány, jež jsou součástí balíčku Office 365 obsahující Office 365 ProPlus, Project Online Professional nebo Visio Pro for Office 365.

Další informace o možnostech a řešeních virtualizace systému Windows 10

Pokud máte zájem o další informace o možnostech a řešeních virtualizace systému Windows 10 a SCA, kontaktujte zástupce společnosti O2 Czech Republic a.s. telefonicky na čísle 800 333 777 nebo nám napište na adresu office365@o2.cz.

Pomohla vám tato stránka?
Podmínky používání cookies