O2 Prodejny jsou tu pro vás. Ve většině prodejen máme stále otevřeno. Aktuální informace o otevírací době najdete tady. S většinou vašich požadavků vám umíme pomoci i na dálku v samoobsluze Moje O2

Zabezpečený a zálohovaný internet

Připojení se stejnou rychlostí stahování a odesílání dat doplněné o bezpečnostní prvky, které chrání vaši firmu před hrozbami a útoky z internetu. Je ideální také pro bezpečné propojení vašich firemních poboček.

Stabilní a spolehlivý
Stabilní a spolehlivý
Zálohovaný, pro všechny případy
Zálohovaný, pro všechny případy
Ochrání vás před viry a spamem
Ochrání vás před viry a spamem
Ubrání se DDoS útokům
Ubrání se DDoS útokům
Nabízí monitoring datových linek
Nabízí monitoring datových linek
bezpečný a spolehlivý symetrický internet od O2

Spolehlivý a stabilní internet

O2 Internet Business je symetrické připojení k Internetu. Rychlost odesílání je tedy stejná jako rychlost stahování. Navíc pro něj neplatí žádný datový limit, proto je vhodný pro náročné přenosy dat mezi aplikacemi, videokonference, ukládání a zálohování dat apod.
 

Záloha připojení k internetu

Záloha připojení k internetu

O2 Internet Mobile Backup je připojení k internetu prostřednictvím mobilní datové sítě LTE. Využívá se jako záložní připojení v případě, že dojde k přerušení pevné datové linky. Rychlost sítě LTE je dostatečná pro dočasné řešení pro vaše firemní aplikace. Vaše firma tak nikdy nebude bez kontaktu se svými zákazníky.   

Ochrana proti virům a spamu s O2 Next Generation firewall

Chrání firemní data proti krádeži

Díky spojení s O2 Next Generation Firewall bude vaše firemní prostředí v bezpečí před útoky z internetu. Odstraní viry, škodlivé programy i nevyžádanou poštu, filtruje webový obsah podle vašich přání nebo zabezpečí vzdálený přístup. Současně brání také úniku firemních informací do internetu a posílí propustnost internetového připojení, protože přes ně neprochází žádný balast, ale jen užitečná data.

O2 AntiDDoS vás ochrání před DDoS útoky,

Ochrana proti DDoS útokům

DDoS (Distributed Denial of Service) útoky patří k nejagresivnějším formám počítačové kriminality. Útočníci se snaží zahltit síť nebo stránky obrovským množstvím požadavků, aby je znepřístupnili ostatním uživatelům. Náš internet ve spojení se službou O2 AntiDDoS vám dá prostor se rozhodnout, jak budete útoku čelit, nebo ho sám automaticky odkloní. 

Postaráme se o zřízení datových linek, jejich provoz, dohled i servis.

Monitoring a správa datových linek

Postaráme se o proaktivní dohled nad vaší datovou linkou. O výpadcích vám dáme hned vědět a rovnou všechno vyřešíme. Vy navíc získáte neustálý přehled o stavu své sítě a provozu díky webovému portálu eWatch a vždy budete mít po ruce také pravidelný report plnění (SLA).

Řekněte nám, co potřebujete,
my se postaráme o vše ostatní

Kontaktujeme Vás

Zeptejte se rovnou

Pro firmy
Pro podnikatele

Objevte další chytrá řešení

Objevte další chytrá řešení

Zjistěte, jak propojujeme ICT služby do spolehlivých řešení, díky kterým můžete jednoduše, rychle a bezpečně rozvíjet svůj business. 

Pomohla vám tato stránka?
Podmínky používání cookies